Dane teleadresowe:

Urząd Gminy Inowłódz
ul. Spalska 2
97-215 Inowłódz
tel./ fax (44) 710-12-33

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy Urzędu Gminy Inowłódz

- w poniedziałek, od środy do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30

- we wtorek w godzinach od 7.30 do 15.30 lub od 9.00 do 17.00

Kasa urzędu czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.00

Kierownictwo Urzędu Gminy Inowłódz

Wójt Gminy Inowłódz - Bogdan Kącki

Sekretarz Gminy - Renata Dąbrowicz

Skarbnik Gminy - Katarzyna Koch

Lista Radnych w VIII kadencji Rady Gminy Inowłódz

  • Bilska Jolanta
  • Drużdż Monika
  • Gawęda Piotr
  • Kamiński Piotr
  • Korzeniewska Ewa
  • Krotosz Piotr
  • Leszczyński Marek
  • Łon Arkadiusz
  • Małek Małgorzata
  • Niemiec Zbigniew
  • Olas Mirosława
  • Pawłowski Robert
  • Rodakowski Roman
  • Rozwadowski Sławomir
  • Wilkowiecki Janusz

 

Radni naszej gminy działają w kilku komisjach, których celem jest nadzór nad prawidłowością działania organów samorządowych w ważnych dla naszych mieszkańców dziedzinach. Komisje zajmują się sprawami zarówno finansowymi i gospodarczymi jak również, problemamiu oświaty, zdrowia, kultury, sportu i innymi.

 

Skład komisji w VIII kadencji Rady Gminy Inowłódz

Komisja Rewizyja:

Łon Arkadiusz - Przewodniczący Komisji,
Dróżdż Monika - Członek,
Niemiec Zbigniew - Członek,
Rozwadowski Sławomir - Członek,
Wilkowiecki Janusz - Członek;

 

Komisja Budżetu, Mienia i Gospodarki Komunalnej:

Leszczyński Marek - Przewodniczący Komisji,
Gawęda Piotr - Członek,
Kamiński piotr - Członek,
Pawłowski Robert - Członek;

 

Komisja Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu:  

Rodakowski Roman - Przewodniczący Komisji,
Bilska Jolanta - Członek,
Korzeniewska Ewa - Członek,
Krotosz Piotr - Członek,
Olas Mirosława - Członek,
Wilkowiecki Janusz - CZłonek;

 

Komisja Rolnictwa, Gospodarki Żywnościowej i Spraw Terenowych: 

Niemiec Zbigniew - Przewodniczący Komisji,
Drużdż Monika - Członek,
Gawęda Piotr - Członek,
Małek Małgorzata - Członek,
Olas Mirosława - Członek;

 

Komisja Przestrzennego Zagospodarowania Gminy, Infrastruktury, Inwestycji i Ochrony Środowiska: 

Kamiński Piotr - Przewodniczący Komisji,
Korzeniewska Ewa - Członek,
Leszczyński Marek - Członek,
Małgorzata Małek - Członek;

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

Bilsa Jolanta