Sebastian Gradowski

fundacja 1fundacja 2

a golebiowskaNazywam się Anna Gołębiowska, mam 29 lat. W lutym 2005r. zachorowałam na białaczkę. Mój stan był krytyczny, nastąpił wylew do centralnego układu nerwowego, w wyniku którego doznałam czterokończynowego paraliżu. Pozostał mi niedowład lewostronny.

 

zbiorka darow

1 procent

Urząd Gminy w Inowłodzu zaprasza organizacje pożytku publicznego lub osoby fizyczne, na rzecz których można przekazać 1% podatku do zamieszczenia informacji w serwisie informacyjnym Gminy Inowłódz i w Gminnym Biuletynie.

Aby informacja ukazała się na stronie internetowej wystarczy przekazać odpowiednie dane do Urzędu Gminy w Inowłodzu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do Urzędu Gminy w Inowłodzu
ul. Spalska 2, 97-215 Inowłódz.

sylwek

Witam,

Nazywam się Sylwester Tomasik, w roku 1996, miałem wypadek motocyklowy, po 4 latach trudnej walki o uratowanie nogi, konieczna była amputacja stopy.

Pomimo, wielu przeciwności losu jakie mnie spotkały, oraz załamania z którym w tamtym czasie się zmagałem, staram się żyć normalnie.

Aktualnie pracuję, założyłem rodzinę, wychowuję córkę.

Jednakże, aby żyć w pełni normalnie i cieszyć się z każdej chwili, potrzebuję Państwa pomocy. 

Sylwester Tomasik

 

Szczegóły: http://www.podarujprocent.pl/